ساخت قفسه های متحرک باپروفیل شیاردار صنعتی

یکی از ایده های خوب در استفاده از پروفیل مهندسی، ساخت قفسه های متحرک می باشد. در فضاهای صنعتی به خصوص کارخانه که خط های تولید گسترده می باشد و کارگران نیازمند استفاده از قطعات و ابزارآلات متنوع هستند این مدل قفسه ها بسیار پر کاربرد می باشند.

توضیحات خدمت

یکی از ایده های خوب در استفاده از پروفیل مهندسی، ساخت قفسه های متحرک می باشد. در فضاهای صنعتی به خصوص کارخانه که خط های تولید گسترده می باشد و کارگران نیازمند استفاده از قطعات و ابزارآلات متنوع هستند این مدل قفسه ها بسیار پر کاربرد می باشند. می توانید در زیر فریم چرخ تعبیه کنید که به راحتی حرکت کند. نصب دستگیره و همچنین استفاده از ریل کشویی از امکاناتی است که می توان روی این فریم نصب کرد.

ریل کشویی دارای سوراخ های پانچ شده بر روی خود می باشد که می توانید با استفاده از مهره ی تی و پیچ روی پروفیل شیاردار نصب کنید. و به این ترتیب اگر هر طبقه را مطابق شکل با استفاده از پروفیل مهندسی ساخته باشید می توانید طبقات را کشویی کنید.

وایمند تجارت شمال / پروفیل شیاردار/ پروفیل مهندسی / پروفیل آلومینیوم/ یراق آلات و اتصالات پروفیل شیاردار/پروفیل آلومینیوم شیاردار/پروفیل شیاردار صنعتی
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : پروفیل آلومینیوم، پروفیل الومینیوم، تولید فریم آلومینیومی، پروفیل شیاردار، درپوش پروفیل ، طراحی و ساخت فریم، پروفیل شیاردار مهندسی، پروفیل آلومینیومی، تولید پروفیل آلومینیومی، پروفیل مهندسی، اتصالات پروفیل شیاردار، مهره تی و پبچ تی ، نبشی دیواره دار، پروفیل شیاردار(مهندسی) و مهره تخت و لولای کروماته، مهره M8، نبشی مخفی و دستگیره ثابت
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 021-66389713، 021-66383118، 0912-6976935
بروز رسانی 4 ساعت پیش