تبدیل ایده به سازه با پروفیل مهندسی

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که سازه ای را که می خواهید به راحت ترین شکل ممکن طراحی کنید و در اتاق کار کوچک و یا حتی کارگاهتان بسازید؟

یک میز کار اختصاصی خودتان!

یک چوب لباسی شیک و محکم!

یک قفسه برای پرنده ی زیبای خودتان!

یک اتاقک کوچک برای کار!

همه و همه این ها از یک ایده شروع می شوند. ایده ای ساده که برای تبدیل شدن به واقعیت تنها به قطعات ساده و در نهایت اتصال توسط شما نیز دارند. پروفیل آلومینیوم شیاردار صنعتی که ما نام آن را برای اولین بار پروفیل مهندسی گذاشتیم آن قدر اتصال و امکانات در اختیار شما قرار می دهد که شما می توانید به راحتی هر سازه ای را بسازید. مهم ترین دغدغه ی هر شخص در طراحی سازه عدم داشتن قطعات مناسب می باشد.

می توانید از پروفیل آلومینیوم برای فریم سازه ی خود استفاده کنید. روی آن را با چوب MDF زیبا بپوشانید و برای عبور اتصالات به میزان مورد نیاز سوراخ کنید.

می توانید یک درب زیبا با دستگیره و لولا برای آن تعبیه کنید.

اگر هم بخواهید می توانید برای آن چرخ و پایه تعبیه کنید.

اگر نگرانید که ابزاری برای برش پروفیل آلومینیوم ندارید نگران نباشید. ما پروفیل های آلومینیوم مهندسی را با هر ابعادی که بخواهید رایگان برایتان برش می زنیم. قطعاتی که برای اتصال این پروفیل ها نیاز دارید را به شما خواهیم داد.

شما ایده ی خود را به ما بدهید ما برای شما طراحی می کنیم و قطعات مورد نیاز شما را مانند لگو در احتیار شما قرار می دهیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس بگیرید و یا از طریق آی دی تلگرام salevymand از ساعت 8 صبح تا 12 شب با ما ارتباط برقرار کنید.

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید
وایمند تجارت شمال / پروفیل شیاردار/ پروفیل مهندسی / پروفیل آلومینیوم/ یراق آلات و اتصالات پروفیل شیاردار/پروفیل آلومینیوم شیاردار/پروفیل شیاردار صنعتی
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : پروفیل آلومینیوم، پروفیل الومینیوم، تولید فریم آلومینیومی، پروفیل شیاردار، درپوش پروفیل ، طراحی و ساخت فریم، پروفیل شیاردار مهندسی، پروفیل آلومینیومی، تولید پروفیل آلومینیومی، پروفیل مهندسی، اتصالات پروفیل شیاردار، مهره تی و پبچ تی ، نبشی دیواره دار، پروفیل شیاردار(مهندسی) و مهره تخت و لولای کروماته، مهره M8، نبشی مخفی و دستگیره ثابت
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 021-66389713، 021-66383118، 0912-6976935
بروز رسانی 2 روز پیش