افزایش پهنای پروفیل شیاردار با استفاده از تسمه و سوراخ کاری

آیا تا به حال شده است که بخواهید دو پروفیل شیاردار صنعتی (پروفیل مهندسی) را در کنار هم قرار دهید؟

بسیار پیش آمده است که مشتریان پروفیل آلومینیوم ما این سوال را مطرح کنند که چگونه می توان دو پروفیل شیاردار صنعتی را از کنار به یکدیگر متصل کرد. این مساله دلایل مختلفی دارد. ممکن است نیاز به پروفیل شیاردار با طولِ سطحِ مقطع بزرگ تر داشته اند ولی در بازار موجود نبوده است و یا به علت قیمت بالا ترجیح داده اند از امکانات موجود استفاده کنند.

دو راهکار متداول وجود دارد. اولین و ساده ترین راه کار استفاده از یک تسمه ی آهنی می باشد که با ایجاد دو یا چند سوراخ روی آن و استفاده از پیچ و مهره دو پروفیل را به یکدیگر متصل کرد. در صورتی که خودتان این تسمه را تهیه کردید ترجیحا سعی کنید که سوراخِ آن را پخ دار (سرخزینه) بزنید تا برجستگی پیچ نمای آن را خراب نکند.

راهکارِ دوم سوراخ کردن پهلوی پروفیل و استفاده از پیچ و مهره می باشد. سوراخِ پهلو باید به شکلی باشد که امکان ورود گلِ پیچ را مهیا کند. به طور کلی این روش چندان توصیه نمی گردد و پیشنهاد می گردد که تا حد ممکن از سوراخ کاریِ پروفیل آلومینیوم دوری شود.

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید
وایمند تجارت شمال / پروفیل شیاردار/ پروفیل مهندسی / پروفیل آلومینیوم/ یراق آلات و اتصالات پروفیل شیاردار/پروفیل آلومینیوم شیاردار/پروفیل شیاردار صنعتی
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : پروفیل آلومینیوم، پروفیل الومینیوم، تولید فریم آلومینیومی، پروفیل شیاردار، درپوش پروفیل ، طراحی و ساخت فریم، پروفیل شیاردار مهندسی، پروفیل آلومینیومی، تولید پروفیل آلومینیومی، پروفیل مهندسی، اتصالات پروفیل شیاردار، مهره تی و پبچ تی ، نبشی دیواره دار، پروفیل شیاردار(مهندسی) و مهره تخت و لولای کروماته، مهره M8، نبشی مخفی و دستگیره ثابت
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 021-66389713، 021-66383118، 0912-6976935
بروز رسانی 2 روز پیش