نبشی دیواره دار (لچکی دار) برای پروفیل مهندسی 20 در 20

پروفیل آلومینیوم شیاردار 20 در 20 از پر مصرف ترین پروفیل های مهندسی به شمار می آید که برای کاربردهای غیر صنعتی و سبک، مانند پرینترهای کوچک، CNC های خانگی و یا قفسه های کوچک با کاربردهای خاص مورد استفاده قرار می گیرد. برای اتصال این مدل پروفیل شیاردار می توان از نبشی زاماکی، دیواره دار(لچکی دار) و ساده ی آهنی استفاده کرد که هر کدام دارای ویژگی های مخصوصی می باشند.

یکی از معضلات مشتریان عزیزی که قصد دارند در مقیاس های غیر صنعتی از پروفیل آلومینیوم شیاردار استفاده کنند، قیمت بالای اتصالاتِ آن می باشد. به طوری که اتصال عمود دو پروفیل شیاردار 20 در20 با یک نبشی دیواره دار با ارتفاع 25 میلیمتری به همراه دو مهره و پیچ حدود 4500 تومان هزینه دارد.

با توجه به این مساله، ما دروایمند شاپ به منظور رفاه حالِ مشتریان محتریم اقدام به عرضه ی نبشی دیواره دار 20 در 20 با ارتفاع کوتاه تر  و با قیمت کمتر نموده ایم. درحال حاضر این مدل نبشی بدون پولیش و پرداخت سطحی در وایمند شاپ موجود گردیده شده است.

جنس این نبشی لچکی دار آلومینیوم دایکستی می باشد و به زودی مدل پولیش شده ی آن نیز در اختیار مشتریان محترم قرار می گیرد.

لازم به توجه هست که این مدل نبشی به علت ارتفاع کوتاه تر خود نسبت به مدل 25 میلیمتری تنها امکان استفاده از پیچ M4 را دارد.

این نبشی برای استفاده در پروفیل آلومینیوم شیار 6، سری 20 و 25 و مدل های مستطیلی آن مناسب می باشد.

برای ثبت سفارش آنلاین این نبشی اینجا را کلیک کنید.

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید
وایمند تجارت شمال / پروفیل شیاردار/ پروفیل مهندسی / پروفیل آلومینیوم/ یراق آلات و اتصالات پروفیل شیاردار/پروفیل آلومینیوم شیاردار/پروفیل شیاردار صنعتی
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : پروفیل آلومینیوم، پروفیل الومینیوم، تولید فریم آلومینیومی، پروفیل شیاردار، درپوش پروفیل ، طراحی و ساخت فریم، پروفیل شیاردار مهندسی، پروفیل آلومینیومی، تولید پروفیل آلومینیومی، پروفیل مهندسی، اتصالات پروفیل شیاردار، مهره تی و پبچ تی ، نبشی دیواره دار، پروفیل شیاردار(مهندسی) و مهره تخت و لولای کروماته، مهره M8، نبشی مخفی و دستگیره ثابت
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 021-66389713، 021-66383118، 0912-6976935
بروز رسانی 2 روز پیش