پیچ تی برای پروفیل شیاردار

پیچ تی برای پروفیل شیاردار

در استاندارد جهانی،پیچ تی برای پروفیل های آلومینیومی شیاردار برای اسلات های مختلف و قطرپیچ های متنوع و چند ارتفاع ارائه می گردد. ویژگی این مدل پیچ ها این است که دارای یک مقطع میانی می باشند که به صورت شکل زیر می باشند. این مقطع به شکلی است که در دو گوشه امکان چرخش پیچ را در پروفیل آلومینیوم شیاردار می دهد و در دو گوشه ی دیگر مانع می گردد. مزیت این حالت این است که می توان پیچ را در هر نقطه از پروفیل داخل شیار قرار داد و سپس با یک چرخش 90 درجه آن را به صورت کامل در داخل پروفیل آلومینیومی شیاردار درگیر کرد.

همین مزیت این امکان را می دهد که زمانی که بخواهید یک نبشی را با استفاده از این مدل پیچ های تی به پروفیل های آلومینیومی شیاردار متصل کنید، بتوانید مهره های واشری را برای اتصال بهتر سفت کنید.

متداول ترین این مدل پیچ های تی مدل M8 با ارتفاع رزوه ی 2.5 سانتی متر و برای شیار 10 (پروفیل آلومینیومی شیاردار 40 در 40 و 45 در 45) می باشد که با استفاده از آن می توان نبشی های لچکی دار(دیواره دار) 45 در 45 را به هم متصل کرد.

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید
وایمند تجارت شمال / پروفیل شیاردار/ پروفیل مهندسی / پروفیل آلومینیوم/ یراق آلات و اتصالات پروفیل شیاردار/پروفیل آلومینیوم شیاردار/پروفیل شیاردار صنعتی
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : پروفیل آلومینیوم، پروفیل الومینیوم، تولید فریم آلومینیومی، پروفیل شیاردار، درپوش پروفیل ، طراحی و ساخت فریم، پروفیل شیاردار مهندسی، پروفیل آلومینیومی، تولید پروفیل آلومینیومی، پروفیل مهندسی، اتصالات پروفیل شیاردار، مهره تی و پبچ تی ، نبشی دیواره دار، پروفیل شیاردار(مهندسی) و مهره تخت و لولای کروماته، مهره M8، نبشی مخفی و دستگیره ثابت
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 021-66389713، 021-66383118، 0912-6976935
بروز رسانی 2 روز پیش