ساخت و مشاوره در طراحی خطوط تولید با پروفیل شیاردار صنعتی

یکی از قدیمی ترین و متداول ترین راه ها برای ساخت سازه های صنعتی در کشور ما استفاده از آهن و روش جوشکاری برای ساخت بدنه ی سازه می باشد. این روش از این نقطه نظر که به راحتی می توان با یک اره ی آهن بُر و دستگاهِ جوش، قطعات آهنی را به یک سازه ی مستحکم تبدیل کرد، بسیار محبوب می باشد. علاوه بر آن، این راهبرد، روش نسبتا ارزانی می باشد. اما امروزه با ظهور و ابداع پروفیل های آلومینیومی و مخصوصا پروفیل های آلومینیومی شیاردار، دیگر این روش یک روش محبوب در جهان محسوب نمی شود. استحکام به وزن آلومینیوم با فولاد برابر است و همچنین، با توجه به این که دمای ذوب آلومینیوم بسیار پایین تر از آهن می باشد و با روش اکستروژن می توان مقاطع آلومینیومی، با هر ساختاری ایجاد کرد. در حالی که نمی توان با آهن چنین کرد، بر خلاف تصور عمومی باید گفت که می توانیم با آلومینیوم سازه هایی بسیار مستحکم تر از سازه های آهنی بسازیم.

علاوه بر استحکام به علت ظرافت بالا و زیبایی بیشتر حتی در ساخت سازه های کوچک مانند پرینتر سه بعدی نیز می توان از این سری پروفیل ها استفاده کرد.

پروفیل های آلومینیومی شیاردار علاوه بر سطح مقطع مهندسی دارای یراق آلات متنوعی است که به کمک آن می توان هر سازه ای با هر شکلی را ساخت.

همچنین شرایطی را ایجاد می کند که می توان ابزارآلات و اجزای الکتریکی و مکانیکی شامل موتورهای الکتریکی، تابلوبرق، سیم کشی و یا فنرهای لزره گیر و غلطک ها و غیره را به راحتی در این سازه ها گنجاند.

اگر به خطوط تولیدی و سازه های صنعتی اتوماسیونی که توسط کشورها خارجی به خصوص آلمانی ساخته می شود توجه کنیم، با انبوه کاربرد این پروفیل ها مواجه می شویم.

شرکت وایمند تجارت شمال با بهره گیری از تجربه ی بالای خود در زمینه ی تامین پروفیل آلومینیوم شیاردار و قطعات و همچنین ساخت سازه های مهندسی با استفاده از این سری از پروفیل ها شما را در ساخت هر گونه سازه ی خط تولید یاری می رساند.

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید
وایمند تجارت شمال / پروفیل شیاردار/ پروفیل مهندسی / پروفیل آلومینیوم/ یراق آلات و اتصالات پروفیل شیاردار/پروفیل آلومینیوم شیاردار/پروفیل شیاردار صنعتی
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : پروفیل آلومینیوم، پروفیل الومینیوم، تولید فریم آلومینیومی، پروفیل شیاردار، درپوش پروفیل ، طراحی و ساخت فریم، پروفیل شیاردار مهندسی، پروفیل آلومینیومی، تولید پروفیل آلومینیومی، پروفیل مهندسی، اتصالات پروفیل شیاردار، مهره تی و پبچ تی ، نبشی دیواره دار، پروفیل شیاردار(مهندسی) و مهره تخت و لولای کروماته، مهره M8، نبشی مخفی و دستگیره ثابت
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 021-66389713، 021-66383118، 0912-6976935
بروز رسانی 2 روز پیش