انتخاب پروفیل مناسب برای ستون و تیر سازه

بسیاری از دوستان از ما می پرسند که در انتخاب سایز پروفیل آلومینیوم شیاردار صنعتی برای سازه ی خود از پروفیل های مربعی استفاده کنند یا مستطیلی. پاسخ ما به این دوستان این است که در سازه های کوچک تا حداکثر 2 متری که معمولا وزن زیادی روی سازه نیست و یا عملا پروفیل مهندسی صرفا جهت ایجاد یک کاور مورد استفاده قرار می گیرد حساسیت روی این موضوع نیاز نیست. اما در مواردی که قرار است یک شاسی برای تحمل وزن بالا با پروفیل شیاردار ساخته شود لازم است که ستون حتما دارای استحکام بالایی باشد.

پیشنهاد می کنیم ستون ها را از پروفیل های مستطیلی و تیرها را از پروفیل های مربعی از همان نسبت انتخاب کنید. مثلا اگر ستون را پروفیل شیاردار صنعتی 45 در 60 قرار می دهید حتما تیر را از پروفیل مهندسی 45 در 45 انتخاب کنید.

توجه به شیار پروفیل بسیار مهم است و حتما باید از پروفیل های هم شیار استفاده شود. در غیر این صورت امکان استفاده از اتصالات و یراق آلات مانند نبشی لچکی دار (دیواره دار) و یا مهره تی وجود نخواهد داشت.

برای ایجاد استحکام بیشتر حتی المقدور تیر را به صورت تی روی ستون قرار دهید. به شکلی که پروفیل تیر روی ستون قرار گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا دریافت مشاوره در زمینه ی طراحی ساخت فریم با پروفیل آلومینیوم شیاردار صنعتی با ما تماس بگیرید.

021-66389713

info@vymand.com

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید
وایمند تجارت شمال / پروفیل شیاردار/ پروفیل مهندسی / پروفیل آلومینیوم/ یراق آلات و اتصالات پروفیل شیاردار/پروفیل آلومینیوم شیاردار/پروفیل شیاردار صنعتی
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : پروفیل آلومینیوم، پروفیل الومینیوم، تولید فریم آلومینیومی، پروفیل شیاردار، درپوش پروفیل ، طراحی و ساخت فریم، پروفیل شیاردار مهندسی، پروفیل آلومینیومی، تولید پروفیل آلومینیومی، پروفیل مهندسی، اتصالات پروفیل شیاردار، مهره تی و پبچ تی ، نبشی دیواره دار، پروفیل شیاردار(مهندسی) و مهره تخت و لولای کروماته، مهره M8، نبشی مخفی و دستگیره ثابت
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 021-66389713، 021-66383118، 0912-6976935
بروز رسانی 2 روز پیش