انتظار برای افزایش مجدد قیمت آلومینیوم

علاوه بر مسائل داخلی، کارشناسان مساله ی چین را در افزایش قیمت جهانی آلومینیوم و به تبع آن در ایران را بسیار جدی تلقی می کنند. تغییر نگرش سرمایه‌گذاران به تقاضای چین ، بعلاوه فشار به کاهش ظرفیت مازاد تولید از سمت دولت چین، مضاف بر آن اعمال مقررات سختگیرانه‌تر محیط زیستی  سه عامل کلیدی در رشد قیمت‌ها می‌باشند. به گونه ای که پیش بینی می گردد در سال 2018 قیمت این فلز در بازارهای جهانی 7.3% و در سال 2019 تا 8.7% رشد پیدا کند.
طی یک روز در بازار بورس لندن (LME) قیمت آلومینیوم از 2,066.5 دلار بر تن در روز چهارشنبه به 2,113.50 دلار بر تن در روز پنجشنبه افزایش یافت که در مقایسه با سایر فلزات روند افزایشی قابل توجهی را شامل می شود.
به اعتقاد کارشناسان، هر چند تاثیر پذیری بازار آلومینیوم ایران از بازارهای جهانی به نسب کندتر می باشد ولی به زودی شاهد افزایش مجدد و ناگهانی این فلز در بازار ایران خواهیم بود.

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید
وایمند تجارت شمال / پروفیل شیاردار/ پروفیل مهندسی / پروفیل آلومینیوم/ یراق آلات و اتصالات پروفیل شیاردار/پروفیل آلومینیوم شیاردار/پروفیل شیاردار صنعتی
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : پروفیل آلومینیوم، پروفیل الومینیوم، تولید فریم آلومینیومی، پروفیل شیاردار، درپوش پروفیل ، طراحی و ساخت فریم، پروفیل شیاردار مهندسی، پروفیل آلومینیومی، تولید پروفیل آلومینیومی، پروفیل مهندسی، اتصالات پروفیل شیاردار، مهره تی و پبچ تی ، نبشی دیواره دار، پروفیل شیاردار(مهندسی) و مهره تخت و لولای کروماته، مهره M8، نبشی مخفی و دستگیره ثابت
  • نوع مالکیت: شرکت سهامی خاص
  • تلفن: 021-66389713، 021-66383118، 0912-6976935
بروز رسانی 2 روز پیش